Ja, het is weer zover, het laatste weekend van de maand, jullie mogen hier je resultaten en ervaringen plaatsen. Hier die van mij:
Eerst de Tare gemaakt, ja, dat stelt niet veel voor natuurlijk als je eindelijk de ingredi?nten bij elkaar hebt gevonden. Bij mijn Appie hadden ze trouwens alles gewoon maar wel schreeuwend duur. Bij de toko ben je en stuk voordeliger uit, maar ja, beter duur dan niet te koop zullen we maar denken
Als vlees heb ik kippedijvlees gebruikt, ik had nog een aantal kipkarbonades in de vriezer liggen die ik had gehaald om een keer te experimenteren voor wedstrijdkip maar die kon ik hier ook prima voor gebruiken, dus ontvelt en ontbeend en in strookjes gesneden en die op de stokjes geregen.
Daarna op de WGA, dat is toch wel het handigste grilletje voor spiesjes omdat je de uiteinden van de stokjes lekker over de rand kunt laten hangen. Later heb ik er toch el een klein schildje op gemaakt van aluminiumfolie omdat die brede bamboe stokjes toch wel heet worden
Ik heb ze tijdens het grillen 2 keer gedoopt, en toen ze van de gril afkwamen nog eens. En geserveerd met de sesamnoodles die Dominique had aanbevolen.
Alles bij elkaar een heerlijke combinatie! Lekker veel smaak door de saus, ondanks dat je met gewoon kip begint zonder zout, peper marinade etc. Ik kreeg al meteen het verzoek wanneer ik het weer ging maken en dan graag wat meer kip, dus ik denk een blijvertje
De Tare heb ik na afloop even opgekookt en daarna in een pot in de koelkast gezet, die gebruik ik de volgende keer gewoon weer, zonde om weg te gooien.