Beef en Steak

Top bruiloft gehad

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Kyrti
  • Startdatum Startdatum
 
 

Kyrti

Pitmaster
Berichten
522
Laat ik het kort houden want ik sta nu op Schiphol:

Ik ben zaterdag op prachtige wijze getrouwd! Daar hoort natuurlijk superrrrrr catering bij. Zeer veel complimenten gehad voor het eten en de visuele sfeer die het bijdroeg.
IMG-20220904-WA0075.jpg
IMG-20220904-WA0074.jpg
IMG-20220904-WA0073.jpg
IMG-20220904-WA0072.jpg
IMG-20220904-WA0071.jpg
IMG-20220904-WA0070.jpg
IMG-20220904-WA0069.jpg
IMG-20220904-WA0067.jpg
IMG-20220904-WA0068.jpg
 
Gefeliciteerd!
Nou ik dit zie moet ik misschien maar gaan scheiden en hertrouwen. Dat moet een goed feestje geweest zijn!

Heel veel geluk samen en fijne vakantie.
 
Gefeliciteerd!

Dat is nog eens een apparaat zeg, als het net zo smaakte als dat de bbq eruit ziet dan zit het wel snor.

Veel geluk samen.
 
Dat ziet er inderdaad goed uit! Gefeliciteerd en veel geluk samen
 
Gefeliciteerd. Ik hoop dat je ook volk hebt gehad, want volgens de foto’s niet :p

Dat lijkt le een perfect huwelijk. Top.
 
Laatst bewerkt:
Gefeliciteerd!

Da's een beste locomotief die ze meegebracht hadden. Gaaf!
 
Dat ziet er goed uit. En gefeliciteerd natuurlijk! Geniet van jullie huwelijksreis.
 
He
Gefeliciteerd. Ik hoop dat je ook volk hebt gehad, want volgens de foto’s niet :p

Dat lijkt le een perfect huwelijk. Top.
Hehe, deze foto's waren ofwel genomen toen de inloop nog niet was geweest ofwel met het volk in de rug van de foto
 
Best een hoop toeters en bellen voor één rollade... haha! Gefeliciteerd samen, nog vele mooie jaren!
 
Gefeliciteerd!!
Benieuwd wat er op het menu stond?
Voor het diner: Porchetta, zalm, brisket en Goat cheese wraps met als sides ceasar salad met gegrilde kip, coleslaw en brood met smeersels. Alles in Family style geserveerd dus in grote schalen op tafel.

Ook werden er de hele avond borrel bites geserveerd: meatballs, burger sliders, shrimp cocktail geserveerd in een little gem blaadje en carpaccio
 
Terug
Bovenaan Onderaan