Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Pulled chicken doen we nooit in voorraad. Maken en eten. Is ook snel klaar.
Enige dat we in voorraad houden is pulled pork en mijn stoofvlees uit de DO.
Er was idd nog wat ruimte, maar toch minder tevreden van deze kolen. Normaal moet ik toekomen. Die BB’s van KJ zijn top. Ik moest er snel hebben en iets gekocht bij BBQ Experience en zowel de restaurantgrade als de geotere soertering voldoen niet aan mijn verwachtingen.
Gelukkige collega’s dan
:)
Ik maak het 1 x jaar en dan direct voldoende. Dan in porties van 300gr vacumeren en invriezen. Super handig voor een snelle hap als er weinig in huis is.
En de maanden dat er geen is, maakt mijn vrouw geregeld wel pulled chicken.
Normaal gebruik ik altijd een boston butt, maar deze keer had ik 2 procureurs van samen 5,2kg.
Zaterdag maar weer eens aan de slag. Maak 1 x per jaar PP en de beste raad bij PP is ‘voorraad’.
Deze keer opnieuw het wedstrijdrecept van Noskos maar dan met wat andere kruiden en sauzen. Likt keer...
Ik kan binnenkort ook beginnen. Gebruikte eerst van dat vet van petromax en werkt goed. Maar geel gedoe tussen de roosters in. Dus een spuitbus gekocht waarmee je gewoon kan inspuiten.
Laatste maanden het BBQ’en op een laag pitje en afgelopen zaterdag zie ik dat mijn gietijzeren rooster van De...
Onder de magnetron zit er bij ons nu een lade. Daar konden we kiezen voor ofwel een la met bordenwarmer of een vacumeerbak. Die laatste was wel interessant, maar was toen €2500 extra :D
Als je echt menu's gaat maken op de Q, dan ben je vaak beter af met meerdere BBQ's dan met 1 grotere.
Ik zelf heb een KJ large en daarnaast nog een KJ Junior. Verder dan nog een WGA en een gasBBQ en het gebeurt wel eens dat ik 3 a 4 BBQ's aan heb. Allemaal op een verschillende temperatuur...
Dan heb ik een idee. Ik dacht eens een ketel te maken in december rond mijn verjaardag en na onze fietstocht tijdens de apres-bike in de kroeg iedereen te trakteren op een tas snert. Maar eerst nog vragen of onze barmoeder het ziet zitten :):)
Bedankt alvast
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.