Ik gebruik dezelfde houtskool voor een reguliere BBQ avond. Want tja wat is duur eigenlijk?
Een supermarkt zak 3 kg voor 4,50 is toch 1,50 per kg.
Als ik dan een betere houtskool van de BBQ speciaalzaak heb voor 25 euro voor 10 kg betaal ik 2,50 per kg.
Alleen de betere houtskool brandt wel 3...