Beef en Steak

Wholepacker Brisket SPG

Alright ... the quest for badges continues, en dit maal "the big one": 5,5 KG Brisket!
Jij bent lekker bezig geweest Olaf! Gefeliciteerd met je 🐮 badge en welkom bij de grote 3!
Brisket is een stuk vlees waar ikzelf nog 0 ervaring mee heb kwa zelf bereiden en dat zal ook wel even nog zo blijven.. ik heb het de vrouw en kids het wel vaker laten proeven van verschillende locaties maar ze vinden het gewoon niet zo..

Dan krijg ik geen 150+ euro voor een mooie lap graangevoerd vlees verkocht 🥲
Bob… probeer gewoon eens om een kleine Brisket Ear (Das alleen de point van een Brisket) Die is lekker mals als je hem goed bereid.
 
Dank je Roy! :giggle:

@Bob: Dat is goed advies van Roy; als je alleen de point neemt heb je èn het lekkerste stuk te pakken èn bespaar je kosten èn heb je een hanteerbaarder formaat vlees èn heb je een makkelijkere bereiding omdat je dan met maar één soort vlees rekening hoeft te houden, i.p.v. twee behoorlijk verschillende stukken. Een win-win-win-win situatie dus voor de gevallen waar je (nog) niet een wholepacker wilt doen.

-O.
 
Terug
Bovenaan Onderaan