Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Mooie ballen, en met bacon en kaas!! Ik krijg er al zin in en heb nog niet eens ontbeten...
Als je echt een sterkere cedersmaak wil; de plank eerst een uurtje in water, dan 5 minuten direct boven de hete kooltjes (tot je het plankje hoort knisperen - niet laten zwart branden), dan omdraaien met de gebrande kant naar boven en naast de hete kolen/vlammen leggen op de rooster om op indirect verder te garen. De ballen (of zalm) leg je nu op de "vers gebrande" kant. Voor de rest volg je het normale recept. Zo kan je het cederplanje wel maar 2x gebruiken maar de lekkere specifieke rooksmaak in de ballen/speklaag (of zalm in mijn geval) is het zeker waard.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.