Beef en Steak

Heerlijke Flank Steak Rollade

 
 
 

Tom Hendriks

Pitmaster
Berichten
688
Hallo BBQ-fanaten,

Gister een lekkere flank steak rollade gemaakt met gegrilde worteltjes met sinaasappelglazuur en een spiesjes van rozemarijn en krieltjes.

Het moeilijkste gedeelte was om de flank steak te vlinderen. Dat vergt wel wat concentratie.
Voor de eerste keer was ik zeer tevreden. Het bezoek vond de rollade heerlijk en de worteltjes vonden ze ook verrassend lekker ;)

Hieronder wat foto's die ik gemaakt heb. Dit is zeker voor herhaling vatbaar.
1 minpuntje, het recept zei 80 gr paneermeel maar dat vond ik achteraf gezien wel erg veel. De helft zou volgens mij ook voldoende zijn. Misschien dat ik de volgende keer de paneermeel weglaat.

Maar al met al een heerlijk stukje vlees :D

2qujdiw.jpg


2m4c1u0.jpg


1418g1h.jpg


2upxr9g.jpg


5v3mu1.jpg


de32qf.jpg


Bedankt voor het kijken!










 
We hadden nog een stukje over die vanavond onze maagjes gaat vullen... :)

11bu5hd.jpg
 
wat voor iets zit er in dan behalve paneermeel? ik kan me er nog even niet zoveel bij voorstellen dus ik ben nieuwsgierig...  ;)
 
Feta kaas, knoflook, gegrilde rode paprika, verse peterselie, verse tijm, peper en zout en uiteraard paneermeel...
 
Ik heb dit recept uit het grote weber bbq boek.
Pagina 70-71
Zeker de moeite waard om te proberen.
 
ziet eruit als een heerlijke maaltijd
 
Ziet er lekker uit
 
Flank steak is sowieso al een mooi stukje vlees, maar deze versie ziet er ook top uit !
 
Inspirerend!! :D
 
Terug
Bovenaan Onderaan