Beef en Steak

Burgertje om in te komen

 
 

KJ_Nico

Kooltjesharker
Berichten
232
Na acht weken verbouwing van de badkamer tijdens fulltime werk, eindelijk weer eens tijd gehad om de Q aan te steken.
Om in te komen hebben we gister een heerlijk hamburgertje in elkaar geflanst. Geen zelf gemaakte burger, maar een kant en klare Angus burger.

Hier wat shots van de making of...
Broodjes licht grillen..


Gekarameliseerde uitjes


Gegrilde spek


Burgertjes grillen


Uiteraard wat kaas


En dat maakt een heerlijke simpele Blue Cheese Bacon burger met ui en een pepersausje


Damn tasty!
 
Lekker nico. Verbouwing klaar? Badkamer is misschien wel de minst leuke verbouwing die er is. Bij jezelf dan natuurlijk.
 
Dat zijn weer heerlijke foto’s Nico. Ik ben benieuwd wat we te zien krijgen als je weer in “topvorm” bent
Dit noem je simpel. Maar ik krijg en nu al verrekkes honger van
 
En dan op zondagochtend gewoon zitten te watertanden bij het idee gegrilde blauwbaas te eten. Heerlijk!
 
Lekker nico. Verbouwing klaar? Badkamer is misschien wel de minst leuke verbouwing die er is. Bij jezelf dan natuurlijk.

Enkel nog het schilderwerk van het raamkozijn en de deur. Dan is het helemaal rond. Maar eerst aanstaande zaterdag met de sleurhut op vakantie.
 
Terug
Bovenaan Onderaan