- Berichten
- 12.038
Het Weber recept van deze week was een salade met warme ribeye steak. Alles zag er prima uit in het recept het ging ook weer een beetje de Aziatische kant op met de sojasaus en taug?. De bereiding is erg simpel. Salade mengen, steaks grillen, salade dressen en de getrancheerde steak erover. Wat we ervan vonden? Twee van ons vonden de limoen te overheersend, nummer drie vond van niet. Zo zie je maar dat smaken verschillen. Ik zou zelf het limoensap zeker halveren een volgende keer. De amandelen zijn erg lekker in de salade, zo nu en dan vind je zo'n knapperig stukje, heerlijk.
De dressing.
Steakjes grillen.
Het geheel.
De dressing.
![weberweekrecept-02-ribeyesalad-1.jpg](http://i257.photobucket.com/albums/hh207/dennoskos/weberweekrecept-02-ribeyesalad-1.jpg)
Steakjes grillen.
![weberweekrecept-02-ribeyesalad-2.jpg](http://i257.photobucket.com/albums/hh207/dennoskos/weberweekrecept-02-ribeyesalad-2.jpg)
Het geheel.
![weberweekrecept-02-ribeyesalad-3.jpg](http://i257.photobucket.com/albums/hh207/dennoskos/weberweekrecept-02-ribeyesalad-3.jpg)