Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Aangezien ik geen bierdrinker ben, heb ik het biertje verstopt in de kip:
Het bewijs van het biergebruik is te zien in het draadje van de bereiding van deze Mechelse Koekoek met Tripel Karmeliet.
Ik had nog een goed voornemen te vervullen en dat is het kippetje scoren. Hiervoor heb ik als hoofdingrediënten een Mechelse Koekoek en een blikje Tripel Karmeliet gebruikt. Daarnaast de tuin nog bezocht voor wat laurier, tijm en rozemarijn.
De kip vervolgens nog voorzien van de Chicken Rub...
Eindelijk weer eens tijd om meer te doen dan lezen en ik moet nog een paar keer meedoen aan de fotowedstrijd om aan mijn goede voornemens te komen. Voor de wedstrijd heb ik kogels (= gehaktballetjes) in tomatensaus met knoflook spaghetti gemaakt met als bijgerecht shotgunshells.
Voor de...
De pepper flakes zijn een combinatie van pittig, zoetig met een rooksmaakje. Dat zoete dempt het pittige weer een beetje. Ik kan me dan ook helemaal vinden in het gebruik ervan bij bijna alles zoals Nick dat doet. Het gaat bij mij ook in de erwtensoep.
Klopt, maar ik denk dat me dat beter bevalt dan deze optie. Mijn goede voornemen voor dit jaar was vijf bereidingen met buikspek. Daarbij wil ik vooral voor mij nieuwe dingen proberen. Volgende wordt wel eentje met zwoerd.
Het recept voor deze marinade gebruik ik ook voor kipsaté.
Nu heb ik al...
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.