Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Ziet er leuk uit, maar waarom zou je een goede bijl minder maken door er materiaal vanaf te halen, ik snap het denk ik niet helemaal.
De snede lijkt hetzelfde te blijven, waarom dan gewicht weghalen? Daar wordt een bijl toch nooit beter van?
Gatverrrr!
Ik begrijp niet dat zulke zaken hier op het forum gezien mogen worden.
Misdadig gewoon. In het vervolg bij toerbeurt forumleden uitnodigen, dan mag het. 😋
Jongens en meiden, dit soort over en weer zaken kan nimmer de goede zaak dienen. Wat geweest is is geweest en er zijn nu schone leien en zo...toch? A.u.b. geen linken meer en geen berichten verwijderen, nergens voor nodig. M.a.w. eet smakelijk(er)! 😋
Nou anders ik, ze zijn gaan veranderen en ik kom er niet eens meer op.
Wel jammer, ik zat op ook beide en al was er veel overlap, er komen op beide sites toch wel eens verschillende zaken langs.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.